MINU GAZ HAAGISE LUGU

Juba pikki aastaid oli mul unistus hankida endale isklik maastikusuutlik haagis. Kahjuks ei hakanud hammas Land Rover-i originaalsete Sankey Tiler-ite hindadle peale. Seega sai hakatud otsima sobiliku hinnaga alternatiivi ja selles osutus ainsa võimaliku variandina GAZ -i haagis.
Jälgides pikkade aaste vältel turgu, selgus et dokumentidega vähegi korralike haagiste hinnad on 8-14 tuhande krooni vahemikus. Seda sõltumat sellest, kas haagis oli nõukogude ajast saadik Eestis olnud või Soomest toodud.
Olles 2009. aasta suvel saanud testida GAZ haagist oma Land Rover-i haakes ja üsna ekstreemsetes tingimustes, hakkasin seda sorti haagist veelgi intensiivsemalt otsima.
Peale pikki otsinguid jäi augusti lõpus 2009 silma osta.ee oksjonile pandud üsna räsitud olemisega, kuid dokumentidega 1991. aasta haagis. Kõigele laisaks tasukohase alginnaga. Suure üllatusena selgus, et 2009. aasta septembris võidetud oksjoni lõpphind kujunes samuti üsnagi sõbralikuks.

2010. suvel ja sügisel toimus täieleik haagise renoveerimien ning osaline ümberehitus vastavalt minu vajadustele. Täpsemalt näete pildigaleriidest.

Sellest haagisest ning tema taastmisest ja edasistest ümberehitustest ning plaanidest see lehkülg räägibki.

UUENDATUD
12.10.2010